Služba pro kupující

Koupit nemovitost není jako koupit žehličku. Jakákoli chyba v kupní smlouvě, nepozornost či neznalost legislativy vás může stát nemalé peníze. S tím můžeme pomoci.  Ať již kupujete nemovitost od majitele, od developera, nebo prodej zprostředkovává konkurenční realitní kancelář, můžeme vás zastupovat a celou transakci zajistit tak, aby došlo k bezproblémovému a bezpečnému převodu nemovitosti.

Máte zájem o některou z našich služeb pro kupující?
Napište nám nebo volejte +420 605 060 362
služby při koupi nemovitosti


Jaké služby si můžete vybrat nebo kombinovat?

Zhodnotíme technický a právní stav

Domluvíme se na odborné prohlídce nemovitosti, kde za vás zhodnotíme technický stav a v případě potřeby zajistíme ve spolupráci se specializovanou firmou kompletní inspekci. Dále prověříme, zda je nemovitost právně v pořádku a nic nebrání v jejím převodu.

Vyjednáme případnou slevu a dohodneme podmínky koupě

Na základě prohlídky a zjištěných skutečností zhodnotíme cenu a v případě potřeby zahájíme jednání o jejím snížení, tak aby konečná cena byla pro vás co nejvýhodnější (velké množství nemovitostí je nabízeno za nereálné ceny). Následně dohodneme průběh a podmínky obchodu.

Zajistíme financování nemovitosti

V případě, že nedisponujete hotovostí, tak vám ZDARMA zpracujeme nabídku na nejvýhodnější financování od našeho hypocentra.

Připravíme nebo prověříme smluvní dokumentaci

Zajistíme zpracování nebo kontrolu smluvní dokumentace renomovanou advokátní kanceláří tak, aby tato smluvní dokumentace obsahovala všechny potřebné náležitosti a byly tak chráněny vaše zájmy a především finanční prostředky. 

Máte zájem o některou z našich služeb pro kupující?
Napište nám nebo volejte +420 605 060 362