Chcete prodat nemovitost? Víme jak na to.

Realitní kancelář HESTIA GroupChcete prodat nemovitost a nechcete se trápit s propagací, prohlídkami a nespočtem dalších kroků, které jsou nezbytné? Svěřte prodej nám. Rádi se ujmeme celého procesu prodeje. Díky našemu propracovanému a ověřenému marketingu prodáme vaší nemovitost v krátkém čase a za vyšší cenu. Poskytneme vám odborný odhad tržní ceny nemovitosti, sestavíme marketingový plán, připravíme prezentaci, která zaujme na první pohled, provedeme prohlídky se zájemci a samozřejmě vyřešíme všechny potřebné formality spojené s dokončením prodeje. Důkazem, že svou práci děláme dobře jsou naše dlouhodobě pozitivní reference. Projděte si dále celou naši nabídku a pojďme se nezávazně setkat. 

1. Odhad tržní ceny

 

​Nechte si zpracovat tržní odhad od odborníků na Pardubicko a Královehradecko 

Správně stanovená tržní cena určuje, zda bude prodej úspěšný. To, ale není pro laika nic jednoduchého. Jde ale o jeden z nejpodstatnějších kroků, kterým lze ovlivnit prodej jakékoliv nemovitosti. Navrhneme vám tržní cenu, která vám zajistí maximální výnos. 

Zjistěte tržní cenu své nemovitosti

Odhad tržní ceny

2. Najdeme Vám kupce

 

Nemovitosti, u kterých se jinde nenašel kupující i pár měsíců, dokážeme prodat v řádech dnů či týdnů. Máme zkušenosti a osvědčený postup, který funguje perfektně a prodává. Okamžitě upoutáme pozornost profesionálními fotografiemi, nezapomínáme na efektní home staging a videoprohlídky a máme v týmu zapálené realitní makléře, kteří jsou velmi zkušenými obchodníky.

Prodej nemovitosti

Co vše pro vás zajistíme?

Marketingový plán 

  Detailně navržená marketingová strategie k oslovení co největšího počtu relevantních zájemců vám pomůže výhodně prodat. Výhodou pro vás je, že od začátku máte kompletní informace o postupu prodeje. 

Homestaging

Dokáže z obyčejného bytu nebo domu vykouzlit zajímavou nemovitost a tím i zvýšit jeho prodejní cenu. Naší novinkou je i virtuální staging, kdy je do reálné fotografie zakreslen budoucí stav.

Profesionální fotografie 

Na upoutání pozornosti máte pár vteřin, takže na fotkách záleží. Kvalitní fotografie nejen že vaši nemovitost dokonale reprezentují. Dokážou přitáhnout zájemce, zvýší počet osobních prohlídek a na víc vás dostanou před konkurenci.

Videoprohlídky

Inzeráty s videoprezentací mají mnohem vyšší návštěvnost než nemovitosti, které v inzerátu video neobsahují. Natočíme pro vás atraktivní video, které ukáže prodávanou nemovitost v tom nejlepším světle.

Virtuální prohlídka, 3D půdorys a vizualizace

Virtuální prohlídka a 3D vizualizace umožní zájemcům prohlédnout si nemovitost z pohodlí domova.

Marketing prodeje

Marketing je u nás na nejvyšší úrovni. Využíváme celou řadu online a offline prodejních kanálů, čímž oslovíme obrovské množství lidí a o vaší nemovitosti se, tak dozví každý, kdo něco shání.

Prohlídky nemovitostí

Naši makléři mají bohaté zkušenosti s obchodními jednáními. Díky tomu za vás kvalifikovaně podají zájemcům podstatné a povinné informace o prodávané nemovitosti. Vy se tak vyhnete mnohdy nepříjemným jednáním.

Právní servis

Spolupracujeme se špičkovou advokátní kanceláří, která garantuje bezproblémový průběh prodeje a úschovu peněz.

3. Pro dokončení prodeje uděláme maximum

 

Dokončení prodeje je již skoro na spadnutí, ale stále zbývá pár nutných kroků k jeho vyřízení. Ani tím se nemusíte zatěžovat, naši makléři je totiž vyřídí za vás. Dokážeme zajistit zájemcům nejvýhodnější financování, aby je od koupě nic neodradilo, postarat se o převod energií a nekončíme ani předáním nemovitosti. I po něm mohou nastat situace, které je třeba řešit. V záloze tak budete mít naši profesionální pomoc.

REalitní kancelář Hrestia Group

S čím vám pomůžeme?

Zajištění financování

 

Naši zkušení hypoteční makléři prověří bonitu zájemců a pomohou jim s výběrem a vyřízením nejvhodnější varianty hypotečního úvěru.

Předání nemovitosti

 

Jsme s vámi až do konce. Makléř dohlédne, zda jsou na obou stranách dodrženy všechny dohody a následně sepíše předávací protokol.

Převod energií

 

S námi se nemusíte starat o nic. Spolupracujeme s největšími dodavateli energii, takže ani na převod energii nemusíte myslet a my ho za vás vyřešíme.

Pokyny po předání nemovitosti

 

I po ukončení obchodu mohou nastat situace, které je třeba řešit a ve kterých se na vás "nevykašleme". V rámci našich garantovaných služeb jsme vám kdykoliv k dispozici i po předání nemovitosti.

Kontaktujte nás ohledně prodeje nemovitosti