Nalezneme pro vás vhodnou nemovitost

Nezávazně nám napište skrze formulář níže, jaké požadavky by měla splňovat nemovitost, kterou hledáte. My tak budeme vědět, co hledat a vy budete první, kdo se o nemovitosti dozví. Zadáme váš požadavek do našeho systému, který vás automaticky zkontaktuje emailem v případě, že se v naší nabídce objeví nemovitost, která bude vašim kritériím vyhovovat.

 

​Popište nám nemovitost, kterou sháníte. Budeme hledat s vámi. 

Vyplňte krátký formulář s informacemi, jakou nemovitost hledáte. Proskenujeme aktuální nabídky na trhu, uložíme si vás do databáze a pomůžeme najít ideální nemovitost.

klice_planek

Výhody koupě nemovitosti s námi

 

Adekvátní cena

S námi nevyhodíte své peníze do oblak. Platíte za skutečný stav nemovitosti, vyjednáme pro vás ty nejlepší podmínky.

 

Individuální přístup

Každý je pro nás jedinečným klientem. I vám makléř ušetří spoustu času a osobně najde nemovitost přesně podle vašich představ.

Bezpečí na každém kroku

Koupě nemovitosti je velký životní krok. Jsme si toho vědomi, proto se zaručujeme za právní ošetření veškeré smluvní dokumentace i za právní stav nemovitosti.

Ověřený stav nemovitosti

Postaráme se o to, abyste nekoupili „zajíce v pytli". Nabídneme vám pouze ověřené nemovitosti, jejichž stav odpovídá ceně.

 

Najdeme pro vás nemovitost ke koupi

Pardubicko a Královehradecko známe jako své boty. Vyplňte formulář, bezplatně pro vás najdeme vhodnou nemovitost ke koupi. Pokud taková neexistuje, uložíme si vás do databáze a jakmile se objeví, nabídneme vám ji dřív než ostatním.