Roman Smejkal

Realitní specialista na oblast Orlickoústecko

BANNER č. 1 -  Váš poradce při prodeji ...

Dobrý den, jmenuji se Roman Smejkal a jsem realitní makléř působící v realitní kanceláři Hestia Group.  Specializuji se na reality v okrese Ústí nad Orlicí, zejména však oblasti Letohrad – Žamberk a Jablonné nad Orlicí. Žiji zde od narození a své okolí dobře znám a díky dobré znalosti realitního trhu ve svém regionu jsem schopen zaručit špičkovou kvalitu svých služeb. 

Zakládám si na své profesní pověsti a nebojím se být jiný. Proto hledám stále nové cesty, jak zajistit při prodeji vaší nemovitostí ještě o něco lepší servis. Proto jsem si vybral ke své práci realitní kancelář Hestia Group, kde dbáme na využití moderních trendů prodeje a přidanou hodnotu oproti službám průměrných RK.
Realitní makléř žije z dobrých referencí. Proto žádný prodej nenechávám náhodě a stavím svoji práci na profesionalitě, individuálním přístupu a důvěře tak, aby se ke mně moji spokojení zákazníci rádi vraceli a doporučili mě i svým známým. 

Užívám si komunikaci s lidmi a abych vás mohl zastupovat na realitním trhu, zajímám se především o vaše příběhy, protože se o ně budou zajímat i kupující. To nejdůležitější pro mě při mé práci jste Vy. Dbám na prvním místě na Vaše požadavky a představy, pokud je jejich realizace aspoň trochu možná.
Kdo chvíli stál, už stojí opodál. Trh, legislativa i nemovitosti se mění, tudíž i já absolvuji pravidelná školení, abych vždy věděl, jak postupovat dál při prodeji vaší nemovitosti.

Dělám to pro Vás, ale i pro sebe, tudíž se vždy snažím dělat to co nejlépe.

Rád Vám pomohu s jakoukoli otázkou týkající se prodeje Vaší nemovitosti.  Stačí když mě kontaktujete prostřednictvím:

Nebo jednoduše přes kontaktní formulář