O společnosti

Hestia Group realitní kancelář

Hestia Group T.G. Masaryka 128 Ústí nad Orlicí

Od roku 2005 brázdí většina našich makléřů vody realitního trhu a sbírájí zkušenosti, díky kterým realizovali již tisíce úspěšných obchodních případů. V roce 2014 jsme společně vybudovali společnost Hestia Group s jasným cílem - budovat značku, za kterou se klient vrátí a rád ji doporučí. To se nám daří díky jednoduchým pravidlům a zásadám, podle kterých naši makléři pracují.

Kde a jak prodáváme nemovitosti?

Jsme specialisté na reality ve Východních Čechách, konkrétně v okresech Ústí nad OrlicíRychnov nad Kněžnou a Svitavy. Ke každému prodeji nemovitosti přistupujeme komplexně, tedy kombinací jednotlivých služeb. Každá nemovitost je svojí lokalitou, velikostí nebo stavem specifická a proto volíme u každé nemovitosti individuální přístup, vždy jednáme na základě našeho schématu pro postup při prodeji nemovitosti.

Pravidla našich makléřů

  • Nepodceňujeme znalosti
Pravidelná školení makléřů nám zajišťují, že je nezaskočí žádná neočekávaná událost, která by při prodeji jakékoliv nemovitosti mohla nastat. Zkušenosti našich makléřů a jejich schopnost je využít šetří klientům i statisíce korun.
  • Využíváme moderní postupy i technologie
Kdo nejde s dobou,  je sám proti sobě. Fotodokumentace, 3D půdorysy, videoprohlídky ze země i ze vzduchu - Špičkovou technologií vytváříme vašim nemovitostem prezentaci, která mezi ostaními inzeráty září.
  • Garantujeme prodejní plán

Naši makléři musí být již z počátku obchodu schopni předem určit nejlepší postup prodeje. Ten vám představí v prodejním plánu na míru, pod který se podepíší a každých 14 dní vás budou informovat o jeho stavu.

  • Děláme ve svém teritoriu

Abychom si mohli za svými službami stát, musíme znát realitní trh a jeho chování v oblasti, kde pracujeme. Nenabíráme nemovitosti v regionech, které neznáme. Jinými slovy - volíme kvalitu výsledku nad kvantitou zakázek