Výsledky RK Hestia Group za rok 2017

» Realitní blog » Výsledky RK Hestia Group za rok 2017

Každý rok zhodnocujeme náš dosažený výkon za ten předchozí. Stále se snažíme přinášet něco nového, zkvalitňovat oborové vzdělání našich makléřů, vylepšovat marketing naší společnosti, aby byl co nejpropracovanější a prodej vašich nemovitostí o to jistější. Snažíme se také budit důvěru v našich klientech a nezklamat je, aby nás neváhali doporučit i dále. Výsledná čísla za loňský rok mluví jasně, děláme to dobře:

úspěšná realitní kancelář

 
Hodnota prodaných nemovitostí za rok 2017 123 870 000,- Kč
Procentuální nárůst tržeb z předchozího roku 49 %
Úspěšnost prodejů (tzn. kolik zakázek jsme hladce prodali) 81%
Průměrná doba prodeje 48 dní
Celkem přijato poptávek po nemovitostech 916
Realizovaných prohlídek našimi makléři 623

S výsledky jme spokojeni, ale neusínáme na vavřínech. Naše ambice jsou vysoké a zkvalitňování služeb a dobrého jména společnosti jsou naší hlavní prioritou. V letošním roce, například, hodláme klást vyšší důraz na častější školení našich makléřů a zvyšování odbornosti, abychom byli vždy připraveni na zapeklité situace realitního trhu.

Hledáte pomocníka při prodeji nemovitosti?

I vám můžeme pomoci. Naši makléři se s vámi mohou nezávazně sejít a představit vám prodejní plán, podle kterého jsou schopní prodat vaši nemovitost. Všechny body prodejního plánu písemně garantujeme. Obsahuje informace o tom, co vše pro vás vlastně makléř při prodeji vykoná, jakým způsobem bude vaše nemovitost prezentována, či jaké další dílčí služby vás poskytneme s jediným cílem – úspěšným a bezrizikovým prodejem vaší nemovitosti

Kontaktujte nás