Realitní makléř - nejlepší práce po rodičovské dovolené

» Realitní blog » Realitní makléř - nejlepší práce po rodičovské dovolené

Práce realitního makléře disponuje jistými výhodami, mezi nimiž vyniká i časová flexibilita. Jako takovou volí profesi realitního makléře často ženy při/po mateřské dovolené, jelikož jim při práci zároveň umožňuje postarat se i o děti.

Váš čas, vaše pracoviště.

Z velmi podobných důvodů lidé nevolí po mateřské dovolené práci u stejného zaměstnavatele, jako předtím. Práce makléře oproti většině jiných zaměstnání nabízí již zmiňovanou časovou flexibilitu. Nejen to – nejedná se o sezení v kanceláři. Jako makléř můžete pracovat odkudkoliv. Nehledě na fakt, že je také velmi rozmanitá co do činností (od telefonátů, smluvní dokumentace až po prohlídky). To dělá tuto nabídku prakticky neodolatelnou pro každého novopečeného rodiče, který je cílevědomý a nebojí se komunikace s lidmi.
Více o práci makléře

28042df5-c1d2-4ae8-9d6f-14705f1815b7

Tréning již při mateřské

Vydělat si na realitním trhu a „zaučit se“ na pozici makléře lze již při mateřské dovolené - na pozici tipaře realitní kanceláře. Je to takový trénink na pozici makléře, časové prakticky nenáročný, ale jste-li dostatečně komunikativní a cílevědomý/á, může vás lehce uživit.
Více o pozici tipaře.

Ještě k tomu!

Nejen, že rodiče po mateřské dovolené vyhledávají práci makléře, zároveň se v ní zdají být velmi efektivní. Vícero studií naznačuje, že ženy po mateřské dovolené vykazují zpravidla nadstandardní výsledky.

Zajímá vás práce makléře při mateřské dovolené? Zeptejte se nás na více informací.

Vyplňte formulář, obratem se s vámi spojíme a probereme možnou vaši spolupráci jako realitní makléř s naší kanceláří.