Prodej, Výroba, 420m² - Rapotín

Na Střelnici, Rapotín

3 450 000 Kč

Popis nemovitosti

Ke koupi nabízíme atraktivní areál se stavebním objektem a s dominantní 3-patrovou věží, který se nachází v obci Rapotín, okres Šumperk, s výjezdem na silnici I. třídy č. 11 Šumperk – Jeseník. Kolem areálu je pozemek o výměře 1288 m2 tvořící dostačující zpevněnou parkovací a manipulační plochu pro větší dopravní prostředky, a který je oplocen a zpřístupněn dvěma vjezdy z přilehlé asfaltové komunikace. Stavební objekt o zastavěné ploše 292 m2 je zkolaudován jako zámečnická dílna se zázemím a dalšími volnými prostoty. Převážná část objektu je přístavbou z roku 2015. Objekt je přízemní, s volným půdním prostorem a s dominantní 3-patrovou věží. Dispozice objektu je řešena velmi prakticky a účelně - v přízemí je otevřená dílna (122m2) s dvěma vraty, výška stropu až 2,9 m, a zázemí – sklad, kancelář, šatna s kuchyňkou a soc. zařízením včetně sprchového koutu, dále je zde přístřešek zpřístupněn i z objektu na dodávku a osobní auto. V prvním patře je další kancelář a volný půdní prostor (140 m2). V dalších patrech věže je denní místnost a vyhlídkové patro do krajiny.
Objekt je napojen na obecní vodovod a veřejnou kanalizaci. Elektrika 220 / 380V, jistič 50 A. Na střeše objektu je umístěna fotovoltaická elektrárna o 9 kW, licence udělena v roce 2012, která převážně pokrývá spotřebu elektřiny v objektu, přebytky pak jdou do sítě. Vytápění je řešeno ústředně s kotlem na tuhá paliva se zásobníkem a ohřev TUV bojlerem. Zateplení polystyrenem a minerální vatou. K objektu je možné koupit i současné zařízení zámečnické dílny. Nemovitost doporučujeme k podnikání pro jeho strategicky vhodnou polohu a nízké provozní náklady. Při rychlém jednání výrazná sleva.

Cena3 450 000 Kč Cena včetně provize RK a služeb., včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí
Ev. číslo1028
KategorieVýroba
LokalitaNa Střelnici, Rapotín
OkresŠumperk
Plocha užitná420 m²
Plocha zastavěná292 m²
Počet podlaží1
StavVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Umístění objektuPolosamota
Míst k parkování10
Parkováníano
DopravaVlak, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední tuhá paliva
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
Vytisknout

Kontaktujte makléře

Petr Špirka
Petr Špirka

+420 605 060 362
[email protected]