Prodej rekreačního areálu s velkým pozemkem u Pastvinské přehrady

Nekoř

prodáno

Popis nemovitosti

Máme zde pro Vás zcela unikátní nabídku, a to prodej rekreačního areálu u Pastvinské přehrady, který má celou škálu možného využití od komerčního využití až po výstavbu rodinného domu. Stávající majitel ho využíval k provozování campu, ale můžete zde vystavět penzion nebo například pozemky rozdělit a po změně způsobu využití pozemků zde vystavět několik rekreačních chat.

Celý areál se nachází na atraktivním místě bez přímých sousedů obklopen lesy. Rozsáhlé pozemky mají úctyhodných 13 000 m2 a v celé délce navazují na obecní komunikaci. Naleznete zde hlavní budovu, kde na vás čeká restaurace s přilehlou kanceláří a pokojem pro personál. Dále kuchyni se skladem, sociální zázemí a celkem pět pokojů. V částečně nadzemním suterénu jsou dvě velké garáže, koupelna se sprchami, sociální zázemí a umývárna. V letních měsících můžete využívat prostornou terasu. Vodu zajišťují celkem tři studny a objekt je napojen na elektřinu. Na pozemku dále naleznete deset rekreačních chatek a velký bazén.

K nezaplacení je samotné místo. Pastvinská přehrada je hlavně v létě hojně navštěvovaným místem. V okolí jsou ale další turistické cíle, která jsou vyhledávaná jak v letních, tak i zimních měsících. Do měst Letohrad nebo Žamberk to máte pár minut autem, takže nejste úplně odříznuti od světa.

Jestli vás tato nabídka zaujala a máte zájem o prohlídku nebo případně chcete doplnit nějaké údaje, tak se samozřejmě ozvěte. Pokud byste případnou koupi řešili úvěrem, tak v rámci našich kompletních služeb Vám naše hypocentrum ZDARMA nabídne a zajistí aktuálně nejvýhodnější způsob financování.

Cenaprodáno včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Ev. číslo1398
KategorieUbytování
LokalitaNekoř
OkresÚstí nad Orlicí
Plocha užitná220 m²
Plocha podlahová220 m²
Plocha pozemku13.123 m²
Plocha zastavěná438 m²
Stav objektuDobrý
BudovaDřevěná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuSamota
ZástavbaRekreační
ZařízenýNe
GarážAno
Počet garáží2
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaMístní zdroj
Elektřina230V, 400V
OdpadJímka
TopeníLokální tuhá paliva
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
Vytisknout

Kontaktujte makléře

Lubomír Doleček
Lubomír Doleček

+420 605 060 362
[email protected]