Úvod

Mnozí klienti k nám přicházejí s nepříliš pozitivními předchozími zkušenostmi s realitními kancelářemi. Možná to máte podobně. Mnohem víc než naše slova pak mohou říct reference klientů, kterým jsme pomohli nemovitost rychle prodat nebo naopak novou získat. Co o nás říkají?

Prodej, rodinný dům 4+1, 1738 m2, Osičky, okr. Hradec Králové

Prodej, rodinný dům 4+1, 1738 m2, Osičky, okr. Hradec Králové

V r. 2015 jsme se rozhodli s ohledem na věk a zdravotní stav prodat náš větší atypický dům v Osičkách, okr. HK. Oslovili jsme několik renomovaných kanceláří, které projevily "enormní zájem", ale jediné co byly schopné udělat bylo, že dům vyfotily a licitovaly o provizí a proto jsme spolupráci ukončili. V r. 2016 jsme se nakontaktovali na RK Hestia Group, s.r.o. A od počátku to bylo o něčem jiném. Vstřícnost, slušnost, ochota, stálá vzájemná komunikace, atd. Po prodeji domu RK zajistila převody veškerých finančních prostředků, vč. zajištění advokátní úschovy a také převody energií na nového majitele.
Dovolujeme si vyslovit uznání celému pracovnímu kolektivu, jmenovitě pak panu Lubomíru Dolečkovi, jehož přístup a jednání je opravdu na vysoké profesionální úrovni.
RK Hestia Group můžeme všem případným zájemcům o zprostředkování (prodej/koupě) nemovitosti vřele doporučit.

Manželé Novotní,
Pardubice


3.8.2017
Zobrazit méně

Chcete prodat nemovitost?

Domluvte si nezávaznou schůzku.