Úvod

Mnozí klienti k nám přicházejí s nepříliš pozitivními předchozími zkušenostmi s realitními kancelářemi. Možná to máte podobně. Mnohem víc než naše slova pak mohou říct reference klientů, kterým jsme pomohli nemovitost rychle prodat nebo naopak novou získat. Co o nás říkají?

Prodej, Rodinné domy, 931 m² - Sobkovice, okr. Ústí nad Orlicí

Prodávající:
Dobrý den, chtěly bychom touto cestou poděkovat makléři panu Lubomíru Dolečkovi za profesionální práci a velice vstřícný přístup. S firmou HESTIA GROUP jsme byly velice spokojeni. Jejich práce je postavena na vysoké kvalitě, pan Doleček nám velice pomohl při řešení našeho prodeje. Musíme pochválit i práci administrativní, kde jsme se setkaly s paní Šmejdířovou, která je také velice profesionální a příjemná.
Vždy, když jsme něco potřebovaly, nic nebyl problém, vše se vyřešilo bez zbytečných průtahů a v příjemné atmosféře. Firmu HESTIA GROUP můžeme všem vřele doporučit.

Kupující:
S prací společnosti HESTIA Group jsme byli spokojeni. Při koupi chalupy proběhlo vše hladce, přesně podle plánu a bez jakýchkoli komplikací. Vysoce hodnotíme profesionalitu a ochotu pana Dolečka a paní Šmejdířové. Děkujeme. Dvořákovi


13.4.2022

Informace o nabídce
Zobrazit méně

Chcete prodat nemovitost?

Domluvte si nezávaznou schůzku.