Prodej rodinného domu, 801 m2, Dolní Dobrouč - Lanšperk, okr. Ústí nad Orlicí

Dolní Dobrouč - Lanšperk

prodáno

Popis nemovitosti

Rád bych Vám představil tento rodinný dům na prodej v obci Dolní Dobrouč - místní část Lanšperk, který se nachází na krásném místě jen pár kroků od vyhlášené zříceniny hradu Lanšperk, na kterou je také zajištěn soukromý přístup ze zadní části zahrady.

Dispozice obytného podlaží se skládá ze vstupní chodby, kuchyně, sociálního zařízení, obývacího pokoje, dvou ložnic a dalších přidružených místností, které můžete vidět v přiloženém půdorysu. Vytápění rodinného domu je aktuálně řešeno z části kamny na tuhá paliva a také lokálními akumulačními kamny.

V devadesátých letech proběhla v nemovitosti částečná rekonstrukce elektřiny a rozvodů vody. Odpady jsou v současné době svedeny do jímek, výhledově se v obci plánuje zřízení veřejné kanalizace. Dům disponuje také rozsáhlými půdními prostory a dále sklípkem, který v minulosti tvořil součást hradního sklepení.

Obec Lanšperk je skvělá hlavně svou dostupností do okolních měst Ústí nad Orlicí a Letohrad, nebo již zmiňované obce Dolní Dobrouč, která také nabízí veškerou občanskou vybavenost. Pokud Vás tedy láká bydlení v obci s bohatou kulturní historií, kde budete mít přírodu doslova na dlani a vybavenost okresního města "co by kamenem dohodil", napište mi nebo zavolejte! Rád se s Vámi potkám na prohlídce a sdělím Vám více informací.

Další informace naleznete na našich webových stránkách.

Cenaprodáno včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Ev. číslo1254
KategorieRodinné domy
LokalitaDolní Dobrouč - Lanšperk
OkresÚstí nad Orlicí
Velikost3 pokoje
Plocha užitná369 m²
Plocha podlahová97 m²
Plocha pozemku801 m²
Plocha zastavěná258 m²
Počet podlaží3
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
ZařízenýČástečně
Míst k parkování2
ParkováníAno
Výtahne
Sklepano (20m²)
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadJímka
TopeníLokální tuhá paliva, Lokální elektrické
F (787 kWh/m2 za rok)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
Vytisknout