Prodej rodinného domu s pozemkem 10 456 m2, Česká Rybná, okr. Ústí nad Orlicí

Česká Rybná

rezervováno

Popis nemovitosti

Pokud sháníte rodinný dům na velmi klidném místě, s velkým pozemkem a skvělou dostupností měst, tak právě pro vás je tato nemovitost jako stvořená. Jedná se o dům, který se nachází na klidném místě v katastru obce Česká Rybná u Žamberka.

Nemovitost je již řadu let neobydlená a neudržovaná, což má vliv také na její celkový stav. Aktuálně není nemovitost připojena na inženýrské sítě, ale na pozemku se nachází přípojka elektřiny a veřejného vodovodu. Vytápění nemovitosti není v současné době zajištěno. Rodinný dům lze užívat k rekreaci či k trvalému bydlení, rekonstrukce před užíváním jsou však zcela jistě nevyhnutelné. Nemovitost lze také koupit jako spekulaci s následným nárůstem na hodnotě pozemků nebo pozemky využít k výstavbě nemovitosti dle vašich představ.

Na pozemcích, které mají celkovou výměru 10 456 m2, se nachází z části zděná stodola o užitné ploše 110 m2. Tu lze využít například k parkování vozidel, ustájení zvířat nebo po úpravách jako dílnu nebo sklad.

Co se týká občanské vybavenosti obce, tak vše, co potřebujete, naleznete v pár minut vzdáleném městě Žamberk nebo Ústí nad Orlicí. Tam se dostanete autem, autobusem nebo po jedné z husté sítě cyklostezek. Rozvíjející se lokalita nabízí nepřeberné množství aktivit v letním i zimním období.

Díky našemu hypocentru vám rádi pomůžeme i se zajištěním financování se zvýhodněnou úrokovou sazbou, jelikož spolupracujeme s téměř všemi bankovními subjekty. Více informací Vám rád sdělím při osobní prohlídce domu, tudíž mě neváhejte kontaktovat pro sjednání termínu.

Cenarezervováno včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Ev. číslo1350
KategorieRodinné domy
LokalitaČeská Rybná
OkresÚstí nad Orlicí
Velikost3 pokoje
Plocha užitná208 m²
Plocha pozemku10.456 m²
Plocha zastavěná873 m²
Plocha zahrady9.583 m²
Stav objektuŠpatný
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObchodní a obytná
ZařízenýNe
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
Vytisknout

Kontaktujte makléře

Lubomír Doleček
Lubomír Doleček

+420 605 060 362
[email protected]