Prodej rodinného domu 4+2, 1 266 m2, Červená Voda, okr. Ústí nad Orlicí

Červená Voda - Bílá Voda

rezervováno

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout prodej prostorného rodinného domu v obci Červená Voda, který se nachází pouhý 1 kilometr od vyhlédávaného ski centra Buková hora. Díky své dispozici lze tento dům využít nejen k rodinnému bydlení, ale po úpravách zde lze vytvořit samostatně přístupné apartmány k pronájmu a využít tak nemovitost jako vhodnou investici.

Dispozičně je dům rozdělen do dvou nadzemních podlaží. V prvním nadzemní podlaží se nachází vstupní chodba s navazující komorou, obývací pokoj, kuchyně s jídelním koutem, ložnice, koupelna a další pokoj. Dále se chodbou dostanete do garáže, na kterou navazují dvě prostorné místnosti, kotelna a technická místnost. V druhém částečně rekonstruovaném nadzemním podlaží, které je přístupné z centrální chodby nebo terasou, se nachází prostorný pokoj, kuchyně a koupelna. Dále vzhledem k navazujícím půdním prostorům lze dispozici rozšířit o další obytné místnosti. Dům je napojen na elektřinu a veřejný vodovod. Odpady jsou svedeny do jímky. Přístup je zajištěn z veřejné komunikace. Dům je z větší části v původním stavu, takže případnou rekonstrukci si můžete realizovat dle vlastních představ.

Co se týká občanské vybavenosti obce, tak vše, co potřebujete naleznete zde nebo v prakticky navazujícím městě Králíky, kam se dostanete autem nebo po jedné z husté sítě cyklostezek. Rozvíjející se lokalita nabízí nepřeberné množství aktivit v letním i zimním období.

Více informací Vám rád sdělím telefonicky nebo při osobní prohlídce. Naše hypocentrum vám zcela zdarma zajistí hypoteční úvěr se zvýhodněnou úrokovou sazbou pro financování této nemovitosti.

Cenarezervováno včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí
Ev. číslo1275
KategorieRodinné domy
LokalitaČervená Voda - Bílá Voda
OkresÚstí nad Orlicí
Velikost4 pokoje
Plocha užitná196 m²
Plocha podlahová149 m²
Plocha pozemku1.266 m²
Plocha zastavěná350 m²
Počet podlaží2
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObchodní a obytná
GarážAno
Počet garáží1
Terasaano
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadJímka
TopeníLokální tuhá paliva, Ústřední tuhá paliva
F (325 kWh/m2 za rok)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
Vytisknout