Prodej, Pozemky pro bydlení, 607 m² - Žamberk

Žamberk

prodáno

Popis nemovitosti

Už dlouho toužíte po pozemku, který bude na klidném místě města Žamberk? Tak to by se vám pravděpodobně mohl líbit tento pozemek na klidném místě města, jehož výměra je 607 m2 a poskytne prostor pro výstavbu domu nebo rekreační chaty.

Oplocený pozemek parcelní číslo 2535/2 je přístupný po asfaltové obecní cestě a je veden územním plánem jako plocha určená k bydlení. Podmínky výstavby se řídí pravidly povodí Labe, které vám rádi sdělíme. Veřejný vodovod a přípojka elektřiny se nachází na hranici pozemku, což výrazně snižuje náklady na výstavbu.

Pozemek se nachází v klidné části města Betlém, takže veškerou občanskou vybavenost máte jednoduše dostupnou. V okolí můžete v letních měsících využít nespočet cyklistických tras. Na koupání si můžete zajet k Pastvinské přehradě a v zimě zase do lyžařských center Orlických hor.

Naše hypocentrum vám zcela zdarma zajistí hypoteční úvěr se zvýhodněnou úrokovou sazbou jak pro financování této nemovitosti, tak i pro budoucí výstavbu vašeho nového bydlení .

Cenaprodáno včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Ev. číslo1442
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaŽamberk
OkresÚstí nad Orlicí
Plocha pozemku607 m²
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
Vytisknout

Kontaktujte makléře

Lubomír Doleček
Lubomír Doleček

+420 605 060 362
[email protected]