Prodej pozemku, 1 500 m2, Sobkovice, okr. Ústí nad Orlicí

Sobkovice

prodáno

Popis nemovitosti

Už dlouho toužíte po pozemku, který bude dostatečně velký na klidném místě a navíc v dojezdné vzdálenosti od měst Letohrad a Jablonné nad Orlicí? Tak to by se vám pravděpodobně mohl líbit tento pozemek s krásným výhledem na Suchý vrch jehož výměra je 1 500 m2 a leží na velmi klidném místě obce Sobkovice.

Samotný pozemek leží na parcele číslo 129/2 a vede k němu asfaltová obecní příjezdová cesta. V tuto chvíli je pozemek veden jako plocha zeleně, ale obecním úřadem je schválena změna územního plánu, kdy tento pozemek bude nově převeden do plochy k bydlení. Dle vyjádření územního plánování v Žamberku je termín realizace změny plánován v průběhu roku 2022. Díky své rozloze, tak nabídne dostatek místa pro stavbu rodinného domu vašich snů nebo objektu k rekreaci. Veřejný vodovod a přípojka elektřiny se nachází nedaleko hranice pozemku, což výrazně snižuje náklady na výstavbu.

Obec Sobkovice nabízí pouze základní občanskou vybavenost, což ale není problémem, jelikož do Jablonného nad Orlicí to máte pár minut autem a do Letohradu je to jen o kousek dále, takže kompletní občanskou vybavenost máte na dosah. No a pokud nevlastníte auto, tak samozřejmě obcí pravidelně projíždí autobus. No a zda jste sportovně ladění jedinci, tak samozřejmě můžete v letních měsících využít nespočet cyklistických tras. Na koupání si můžete zajet k Pastvinské přehradě a v zimě to máte zase kousek do lyžařských center Orlických hor.

Naše hypocentrum vám zcela zdarma zajistí hypoteční úvěr se zvýhodněnou úrokovou sazbou jak pro financování této nemovitosti, tak i pro budoucí výstavbu vašeho nového bydlení .

Cenaprodáno včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Ev. číslo1389
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaSobkovice
OkresÚstí nad Orlicí
Plocha pozemku1.500 m²
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
Vytisknout

Kontaktujte makléře

Lubomír Doleček
Lubomír Doleček

+420 605 060 362
[email protected]

Soubory ke stažení

video YouTube