Prodej pozemku pro stavbu rekreační chaty, 783 m2, Řetová

Řetová

prodáno

Popis nemovitosti

Sháníte pozemek v přírodě pro výstavbu rekreační chaty, který se navíc nachází ve vyhledávané lokalitě? Tak právě Vám by se mohl líbit tento pozemek v rekreační osadě Mandl, která je součástí obce Řetová.

Samotný pozemek leží na parcele číslo 654/19 a dostanete se k němu po zpevněné příjezdové cestě. Díky své výměře nabízí dostatek místa pro stavbu rekreační chaty. Přípojka elektřiny se nachází na hranici pozemku, což výrazně snižuje náklady na výstavbu. Dle schváleného územního plánu je pozemek veden v plochách staveb pro rodinnou rekreaci a nejsou vedena žádná výrazná omezení k výstavbě.

V osadě Mandl naleznete nejen klid, ale také přírodní koupaliště anebo fungující penzion s restaurací, kam můžete zajít třeba na večeři. Obec Řetová se nachází jen 7 km od Ústí nad Orlicí, takže autem jste tam za pár minut. Využít můžete samozřejmě i autobus. V obci naleznete školu, školku, obchod, restauraci a třeba i dětské hřiště.

Jestli vás tato nabídka zaujala a máte zájem o prohlídku pozemku nebo případně chcete doplnit nějaké údaje, tak se samozřejmě ozvěte. Pokud byste případnou koupi a výstavbu řešili úvěrem, tak v rámci našich kompletních služeb Vám naše hypocentrum ZDARMA nabídne a zajistí aktuálně nejvýhodnější způsob financování.

Cenaprodáno včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Ev. číslo1408
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaŘetová
OkresÚstí nad Orlicí
Plocha pozemku783 m²
ZástavbaRekreační
KomunikaceZpevněná
DopravaSilnice, Autobus
Elektřina230V
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
Vytisknout

Kontaktujte makléře

Lubomír Doleček
Lubomír Doleček

+420 605 060 362
[email protected]