Prodej stavebního pozemku 1 820 m2, Nové Hrady

Nové Hrady

prodáno

Popis nemovitosti

Hledáte dostatečně velký pozemek pro stavbu rodinného domu na klidném místě s dostupností města? Tak právě pro vás mám, zde k prodeji exkluzivní pozemek v obci Nové Hrady s výhledem na jeden z nejhezčích zámků v ČR, který je určený územním plánem k výstavbě rodinného domu.

Pozemek má celkovou výměru 1 820 m2 a je přístupný po obecní komunikaci. Vzhledem k tomu, že se jedná o koncový pozemek, tak poskytne svému novému majiteli dostatek soukromí. Na hranici pozemku se nachází také veškeré dostupné inženýrské sítě. K pozemku je vydáno stavební povolení na stavbu rodinného domu.

Obec Nové Hrady je vyhledávaným výletním místem hlavně díky rokokovému zámku, který je nazýván českým Versailles, ale také svou výbornou dostupností do Toulovcových maštalí. Dále je obrovskou výhodou dostupnost do měst Litomyšl a Vysoké Mýto do kterých se dostanete za pár minut jízdy autem. Tím je lokalita vhodná jak pro bydlení, tak pro rekreaci.

Díky našemu hypocentru vám rádi pomůžeme i se zajištěním financování se zvýhodněnou úrokovou sazbou, jelikož spolupracujeme s téměř všemi bankovními subjekty. Více informací Vám rád sdělím při osobní prohlídce domu, tudíž mě neváhejte kontaktovat pro sjednání termínu.

Cenaprodáno včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Ev. číslo1300
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaNové Hrady
OkresÚstí nad Orlicí
Plocha pozemku1.820 m²
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
Vytisknout

Kontaktujte makléře

Lubomír Doleček
Lubomír Doleček

+420 605 060 362
[email protected]