Prodej pozemku k výstavbě, 3 597 m2, Jedlí okr. Šumperk

Jedlí

prodáno

Popis nemovitosti

Už dlouho toužíte po pozemku, který bude dostatečně prostorný na klidném místě a navíc v dojezdné vzdálenosti od lyžařských center Orlických hor? Tak to se vám pravděpodobně budete líbit tento pozemek s vlastním jezírkem a výměrou 3 597 m2 na velmi klidném místě obce Jedlí.

Samotný pozemek leží na parcelách číslo 12, 14 a 1727 a vede k němu asfaltová obecní příjezdová cesta. Díky své rozloze nabízí dostatek místa pro stavbu rodinného domu vašich snů nebo objektu k rekreaci. Veřejný vodovod a přípojka elektřiny se nachází na hranici pozemku, což výrazně snižuje náklady na výstavbu. Dle územního plánu je pozemek určen pro výstavbu rodinného domu.

Obec Jedlí sice nabízí pouze základní občanskou vybavenost, naleznete zde školku, školu, obecní úřad i potraviny no a samozřejmě hostinec. Toto ale není problémem, jelikož do Zábřehu to máte pár minut autem, takže kompletní občanskou vybavenost máte na dosah. No a pokud nevlastníte auto, tak samozřejmě obcí pravidelně projíždí autobus. No a zda jste sportovně ladění jedinci, tak samozřejmě můžete v letních měsících využít nespočet cyklistických tras. V zimě to máte zase kousek do lyžařských center Orlických hor. Ski areál Buková hora je vzdálen 13 km.

Naše hypocentrum vám zcela zdarma zajistí hypoteční úvěr se zvýhodněnou úrokovou sazbou jak pro financování této nemovitosti, tak i pro budoucí výstavbu vašeho nového bydlení .

Cenaprodáno včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Ev. číslo1411
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaJedlí
OkresŠumperk
Plocha pozemku3.597 m²
ZástavbaObytná
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
Vytisknout

Kontaktujte makléře

Lubomír Doleček
Lubomír Doleček

+420 605 060 362
[email protected]