Prodej krásného pozemku k výstavbě 1 136 m2, České Libchavy, okr. Ústí nad Orlicí

České Libchavy

2 500 Kč za m²

Popis nemovitosti

Sháníte pozemek pro výstavbu blízko přírody a přitom kousek od města Ústí nad Orlicí? Tak to by se Vám mohl líbit tento krásný pozemek v Českých Libchavách.

Jedná se o prodej pozemku s výměrou 1136 m2, který se nachází na konci nově vybudované ulice, takže budete mít jistotu, že vás nebude obtěžovat hluk z projíždějících aut. Orientace pozemku s krásným výhledem do okolní přírody je jihozápadní, takže máte zaručen i dostatek slunce.

Dle schváleného územního plánu je pozemek určen k výstavbě rodinného domu městského a příměstského typu. Dle územního plánu nejsou k výstavbě výrazná omezení. Na hranici pozemku je přiveden vodovod, elektřina, plyn a kanalizace, tudíž vás nečekají výrazné investice do přitažení inženýrských sítí.

Obec České Libchavy se nachází jen 5 km od Ústí nad Orlicí, takže autem jste tam za pár minut. Využít můžete samozřejmě i autobus. V obci naleznete školu, školku, obchod a třeba i dětské hřiště. Do přírody kde naleznete mnoho turistických a cyklistických tras to máte jen kousek.

Jestli vás tato nabídka zaujala a máte zájem o prohlídku pozemku nebo případně chcete doplnit nějaké údaje, tak se samozřejmě ozvěte. Pokud byste případnou koupi a výstavbu řešili hypotečním úvěrem, tak v rámci našich kompletních služeb Vám naše hypocentrum ZDARMA nabídne a zajistí aktuálně nejvýhodnější způsob financování.

Cena2 500 Kč za m² včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Ev. číslo1401
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaČeské Libchavy
OkresÚstí nad Orlicí
Plocha pozemku1.136 m²
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
Vytisknout

Kontaktujte makléře

Lubomír Doleček
Lubomír Doleček

+420 605 060 362
[email protected]