Příprava nemovitosti na prezentaci

Homestagingpo vinětace

Neuklizená nemovitost nafocená na starý telefon nemůže očekávat mnoho ohlasů na prohlídku. Věřte nebo ne, ale léty praxe se nám potvrdilo a stále potvrzuje, že oči prodávají.Chceme nemovitost našeho klienta prodat co nejrychleji a nejvýhodněji. V tom nám pomáhá homestaging. Jedná se o úpravu a dekorace interiéru tak, aby působil na fotografii v tom nejlepším světle. Inzeráty, které obsahují (kvalitní) fotografie pořízené v interiéru, který prošel rukama profesionála přes homestaging, mají zpravidla násobně vyšší proklikovost. Na hezké fotky lidé zkrátka klikají

  


 

8a74d439-e9ad-405b-83e7-3377dda8226fProfesionální fotografie

Jak zmíněno výše, oči prodávají. Fotografie prodávané nemovitosti by měly být profesionální, ostré a aktuální. Potenciální zájemce si prohlídne za den tucty nemovitostí, které se mu zamlouvají. Fotografie jsou jedním z klíčových faktorů, které ovlivní, zda si přijde nemovitost prohlédnout reálně. 
Nejenže naši makléři, proškolení profesionálními fotografy, nafotí vaši nemovitost špičkovou technikou, zároveň také budou fotky průběžně aktualizovat podle ročního období, bude-li se v průběhu prodeje měnit. Tak máte jistotu, že váš inzerát bude vypadat stále „svěže“.

    

Videoprohlídky kvadrokoptérou

Pro co nejlepší dojem, získaný zájemcem při čtení inzerátu vaší nemovitosti, tvoříme také kvalitně zpracované videoprohlídky interiéru i exteriéru vašich nemovitostí. V případě větších, nebo nemovitostí s větším pozemkem poskytujeme také službu v kombinaci s videoprohlídku z pohledu kvadrokoptéry (dronu) Tím je zaručen téměř „živý“ zážitek potenciálního zájemce a  do jisté míry služba nahrazuje první kola prohlídek. Na nemovitosti inzerované společně s našimi video prohlídkami zpravidla volají pouze vážní zájemci.

Zajímají vás možnosti využití našich dalších služeb při prodeji nemovitosti? Napište nám a domluvíme se na nezávazné kozultaci

Kontaktovat makléře