Příprava nemovitosti na prezentaci

Homestagingpo vinětace

Neuklizená nemovitost nafocená na starý telefon nemůže očekávat mnoho ohlasů na prohlídku. Věřte nebo ne, ale léty praxe se nám potvrdilo a stále potvrzuje, že oči prodávají.Chceme nemovitost našeho klienta prodat co nejrychleji a nejvýhodněji. V tom nám pomáhá homestaging. Jedná se o úpravu a dekorace interiéru tak, aby působil na fotografii v tom nejlepším světle. Inzeráty, které obsahují (kvalitní)   fotografie pořízené v interiéru, který prošel rukama profesionála přes homestaging, mají zpravidla násobně vyšší proklikovost. Na hezké fotky lidé zkrátka klikají.

  

8a74d439-e9ad-405b-83e7-3377dda8226fProfesionální fotografie

Jak zmíněno výše, oči prodávají. Fotografie prodávané nemovitosti by měly být profesionální, ostré a aktuální. Potenciální zájemce si prohlídne za den tucty nemovitostí, které se mu zamlouvají. Fotografie jsou jedním z klíčových faktorů, které ovlivní, zda si přijde nemovitost prohlédnout reálně.    
Nejenže naši makléři, proškolení profesionálními fotografy, nafotí vaši nemovitost špičkovou technikou, zároveň také budou fotky průběžně aktualizovat podle ročního období, bude-li se v průběhu prodeje měnit. Tak máte jistotu, že váš inzerát bude vypadat stále „svěže“.

 

Videoprohlídky


  Pro co nejlepší dojem, získaný zájemcem při čtení inzerátu vaší nemovitosti, tvoříme také kvalitně zpracované videoprohlídky interiéru i exteriéru vašich nemovitostí. V případě větších nemovitostí nebo nemovitostí s větším pozemkem zajišťujeme také videoprohlídku z pohledu kvadrokoptéry (dronu). Tím je zaručen téměř „živý“ zážitek potenciálního zájemce a  do jisté míry služba nahrazuje první kola prohlídek, protože zájemci již mají ucelenější představu a vzhledu a okolí nemovitosti. Na nemovitosti inzerované společně s našimi video prohlídkami tak zpravidla volají především vážní zájemci.    

   

Grafické 3D půdorysy a vizualizace nemovitosti

prodej-byty-3-kk-78-m2-ceska-trebova-okr-usti-nad-orlici-byt4-2-a266a0

Další způsob, jakým děláme inzeráty nemovitostí zajímavé a vybízející k prohlédnutí, jsou grafické 3D půdorysy. Jedná se o graficky zpracované vyobrazení rálného půdorysu včetně případného vybavení. Je to další krůček za co nejreálnější představou případných zájemců o vzhledu interiéru a celkové dispozici. Nejen že dělá internetovou prezentaci vaší nemovitosti lákavou pro oko zájemce, ale zároveň poskytuje již opravdu reálnou představu a pomáhá nám zajistit pro vás vážné zájemce, kteří přesně vědí co od dispozice bytu, domu, nebo velikostí místností mají očekávat. V případě prodeje nemovitostí, které jsou teprve ve výstavbě nebo před rekonstrukci, rádi zajistíme i zpracování grafických vizualizací. Ty vyobrazují to, jak vizuálně krásná může být nemovitost po dokončení výstavby nebo rekonstrukce.

prodej-byty-3-kk-78-m2-ceska-trebova-okr-usti-nad-orlici-byt4-2d3d-d53eef prodej-rodinne-domy-919-m2-osice-okr-hradec-kralove-rd-exterier-cam01-v04-fb075d prodej-rodinne-domy-919-m2-osice-okr-hradec-kralove-rd01-int-cam02-v02-1-7e8609

Zajímají vás možnosti využití našich dalších služeb při prodeji nemovitosti? Napište nám a domluvíme se na nezávazné kozultaci