Nejlevnější hypotéka od 1.29% p.a.

» Realitní blog » Nejlevnější hypotéka od 1.29% p.a.

tn2_obrazek_64Stále více lidí se začíná obávat rostoucích sazeb v budoucnosti. Zajistit si nízké splátky na delší období nahrává dlouholetým fixacím. Fixace na osm či dokonce deset let jsou nyní v centru pozornosti většiny klientů. Zájem o dlouhodobé fixace ukazují i výsledky bank za první pololetí. 

Většina bank hypoteční úvěry stále zlevňuje. Je to možná poslední možnost, jak si zajistit nízkou úrokovou sazbu na dobu až 10 let a tím předejít obavám z rostoucích sazeb v budoucnosti.

Lze očekávat, že úrokové sazby hypoték mírně vzrostou. Od prosince začne platit nový zákon o spotřebitelském úvěru, který bude znamenat pro banky nové odpovědnosti, rizika a s tím spojené mimořádné náklady, které pravděpodobně ve finále zaplatí klient. Je jen otázkou, od kdy začnou banky zdražovat.

Naši specialisté v Hypocentru HESTIA Group s.r.o. jsou připraveni Vám zajistit tuto skvělou nabídku a realizovat celý náročný proces, pokud jste se rozhodli využít tuto příležitost, která se už zřejmě nikdy nebude opakovat.

JSME ZDE PRO VÁS


Nechte si Zdarma zpracovat nabídku. Kontaktujte nás.