Chci prodat

Jak postupujeme při prodeji

 

Nezávazná konzultace

Napřed se s Vámi nezávazně sejdeme a nastíníme Vám, jakým způsobem bychom prodali vaši nemovitost. Pak už je jen na Vás, zda se budete chtít touto cestou vydat nebo ne.

Chci nezávaznou konzultaci

realitní služby
odhad tržní ceny nemovitosti

 

Nastavení prodejní ceny

Základem úspěšného prodeje je stanovení reálné tržní ceny hned na začátku. S tím Vám pomohou naši realitní specialisté, kteří zkombinují množství ověřených způsobů, jak tržní cenu stanovit co nejlépe.

Více o stanovení správné tržní ceny

 

Prodejní plán

Každá nemovitost je unikátní a její prodej si žádá individuální řešení. Naši makléři Vám stanoví prodejní plán s přesným zaměřením na cílovou skupinu, které Vaše nemovitost odpovídá.

Chci prodejní plán zdarma

prodejní plán nemovitosti
pepper-2065000_1280

 

Homestaging

V rámci přípravu na focení a propagaci Vaší nemovitosti je nutné ukázat ji v co nejlepším světle. K tomu slouží služba home staging. Jedná se o dekoraci a úpravy interiéru tak, aby na fotkách působil co nejpřívětivěji

Více o homestagingu

 

Profesionální fotografie

Jak se říká "oči kupují". V dnešní době, přehlcené reklamou, jsou neodmyslitelnou součástí inzerce Vaší nemovitosti profesionální fotografie, které upoutají zrak zájemce a zajistí Vám jeho poptávku po prohlídce

Více o focení nemovitosti

profesionální focení nemovitosti

příprava nemovitosti na prodej

 

Videoprohlídky

Osvědčený způsob, jak zvýšit efektivitu Vaší inzerce. S kvalitně zpracovanou videoprohlídku se několikanásobně zvýší počet zájemců o prohlídku Vaší nemovitosti

Více o videoprohlídkách

 

Marketing nemovitosti

Aby si vaše nemovitost našla nového zájemce co nejdříve, musí být vidět co možná nejvíce. Zajistíme Vám propagaci na nejrůznějších dostupných kanálech online i offline.

Více o propagaci nemovitosti

propagace nemovitosti

prohlídky nemovitosti

 

Prohlídky nemovitostí

Abyste sehnali kupce pro Vaši nemovitost, musíte mu umožnit prohlídku. Takových prohlídek proběhne spousta, než se mezi zájemci najde ten, který má vážný zájem. O tento aspekt prodeje se postaráme se vším všudy.

Více o prohlídkách nemovitosti

 

Právní servis

Prodej nemovitosti vždy provází právní úkony a nejrůznější smluvní dokumentace, které není radno brát na lehkou váhu. Naši realitní specialisté Vám poskytnout právní servis od A do Z tak, abyste jako prodávající byli kryti proti jakýmkoli legislativním nástrahám.

Více o právních službách a smluvní dokumentaci

právní převod nemovitosti

nejlepší hypotéka

 

Zajištění financování

Většina zájemců o nemovitost bude financovat koupi z hypotečního úvěru. Naši hypoteční specialisté mohou zajistit zvýhodněné financování tak, aby Váš prodej proběhl bez jakéhokoli zádrhelu.

Více o financování od nás

Chcete nezávazně zkonzultovat možnosti naší spolupráce?
Napište nám na email nebo volejte +420605060362