Chcete prodat nemovitost?

Písemně garantujeme dodržení prodejního plánu, který vám připravíme.
Chcete se informovat o možnostech prodeje? Nezávazně nás kontaktujte přes formulář nebo volejte 605 060 362

Základní postup při prodeji nemovitosti

1. Nezávazná konzultace

Veškeré vaše dotazy týkající se problematiky prodeje nemovitostí, forem spolupráce i našich služeb vám rádi zodpovíme při úvodní nezávazné schůzce.

Chci nezávaznou konzultaci

realitní služby

2. Odhad tržní ceny

Základem úspěšného prodeje je stanovení reálné tržní ceny hned na začátku. S tím Vám pomohou naši realitní specialisté zcela zdarma.

Více o stanovení tržní ceny

odhad tržní ceny nemovitosti

3. Prodejní plán

Každá nemovitost je unikátní a její prodej si žádá individuální řešení. Naši makléři Vám stanoví prodejní plán s přesným zaměřením na cílovou skupinu, které Vaše nemovitost odpovídá. 

Chci sestavit prodejní plán

prodejní plán nemovitosti

4. Homestaging

V rámci přípravy na focení a propagaci Vaší nemovitosti je nutné ukázat ji v co nejlepším světle. K tomu slouží služba home staging. Dekorace a designové úpravy interiéru tak, aby na fotkách působil co nejlépe.

Více o homestagingu

pepper-2065000_1280

5. Profesionální fotografie

Jak se říká "oči kupují". V dnešní době, přehlcené reklamou, jsou neodmyslitelnou součástí inzerce Vaší nemovitosti profesionální fotografie, které upoutají zrak zájemce a zajistí Vám jeho poptávku po prohlídce

Více o focení nemovitosti

profesionální focení nemovitosti

6. Videoprohlídky

Osvědčený způsob, jak zvýšit efektivitu Vaší inzerce. S kvalitně zpracovanou videoprohlídku se několikanásobně zvýší počet zájemců o prohlídku Vaší nemovitosti

Více o videoprohlídkách

    

příprava nemovitosti na prodej

7. Marketing nemovitosti

Aby si vaše nemovitost našla nového zájemce co nejdříve, musí být vidět co možná nejvíce. Zajistíme Vám propagaci na nejrůznějších dostupných kanálech online i offline.

Více o propagaci nemovitosti

propagace nemovitosti

8. Prohlídky nemovitostí

Abyste sehnali kupce pro Vaši nemovitost, musíte mu umožnit prohlídku. Takových prohlídek proběhne spousta, než se mezi zájemci najde ten, který má vážný zájem. O tento aspekt prodeje se postaráme se vším všudy.

Více o prohlídkách nemovitosti

prohlídky nemovitosti

9. Právní servis

Prodej nemovitosti vždy provází právní úkony a nejrůznější smluvní dokumentace, které není radno brát na lehkou váhu. Naši realitní specialisté Vám poskytnout právní servis od A do Z tak, abyste jako prodávající byli kryti proti jakýmkoli legislativním nástrahám.

Více o právních službách a smluvní dokumentaci

právní převod nemovitosti

10. Zajištění financování

Většina zájemců o nemovitost bude financovat koupi z hypotečního úvěru. Naši hypoteční specialisté mohou zajistit zvýhodněné financování tak, aby Váš prodej proběhl bez jakéhokoli zádrhelu.

Více o financování od nás

nejlepší hypotéka

11. Předání nemovitosti

Pochopitelně jsme s vámi až do konce. Makléř bude přítomen u předání nemovitosti. Dohlédne, zda jsou na obou stranách dodrženy všechny dohody obsažené v kupní smlouvě a následně sepíše předávací protokol.

předání nemovitosti

12. Převod energií

S námi se nemusíte starat o nic. Připravíme veškeré potřebné dokumenty a formuláře k převodu energií. Náš realitní specialista Vám pomůže a vysvětlí, jak energie převést, případně za Vás vše zařídí.
převod energií

 

Pokyny po předání nemovitosti

I po ukončení obchodu mohou nastat situace, které je třeba řešit a ve kterých se na vás "nevykašleme".  V rámci našich garantovaných služeb jsme vám kdykoliv k dispozici i po předání nemovitosti.

Nezávazně kontaktovat s dotazem

podmínky prodeje nemovitosti  
Zjistěte, jak efektivně prodáváme reality
Napište nám na email nebo volejte +420605060362