Končí vám letos fixace úrokové sazby hypotéky? Nastal ideální čas k refinancování.

» Realitní blog » Končí vám letos fixace úrokové sazby hypotéky? Nastal ideální čas k refinancování.

tn2_obrazek_39Úrokové sazby hypoték se stále drží na historických minimech. Pokud vám končí fixace úrokové sazby hypotéky v letošním roce, máte ideální příležitost k získání výhodnějších podmínek. Začněte se, ale zajímat včas. 

  • Hypoték s končící úrokovou sazbou bude v letošním roce velké množství. Vzhledem k rekordně nízkým úrokovým sazbám můžete refinancováním stávající hypotéky ušetřit až tisíce korun na vašich splátkách. Je proto logické snažit se najít takovou banku, která vám nabídne co nejnižší sazby a nejlepší podmínky.
  • Vyčkávat na nabídku původní banky se nevyplácí, neboť jí klient velmi často dostává až v době, kdy již nemá mnoho času na zajištění refinancování. V každém případě se klientovi vyplatí získat nabídky na refinancování i od konkurenčních bank, proto je potřeba jednat v dostatečném předstihu.

 

Jak postupovat při refinancování hypotéky?

Zavolejte a poradíme
       605 060 362

  • Samotné refinancování hypotéky je administrativně méně náročné než prvotní získání hypotéky. Zpravidla máte dvě možnosti, buďto se do jednání s bankami pustíte sami, což pro vás může být časově velice náročné a vzhledem k nezkušenostem i velice komplikované nebo oslovíte hypotečního specialistu, který se hypotékami dennodenně zabývá. Hypoteční poradce, který se na hypoteční úvěry specializuje, klientovi přinese nemalou přidanou hodnotu. Je zpravidla schopen s bankami vyjednat výhodnější úrokové sazby, má přehled o trhu a je schopen doporučit optimální řešení. Navíc klienta vede, a nestává se tak, že klient termín refinancování hypotéky zmešká, protože zapomněl některý z potřebných dokumentů. Samozřejmostí je, že solidní hypoteční poradce nebo společnost, pro kterou pracuje vám nabídku a vyřízení zajistí ZDARMA.
  • Naše společnost disponuje týmem zkušených hypotečních specialistů s dlouholetými zkušenostmi v poskytování hypoték na nemovitosti. Vzhledem ke skutečnosti, že jsme partnery většiny bankovních institucí a stavebních spořitelen jsme schopni vám zajistit vyjednání a následné vyřízení refinancování hypotéky s nejlepšími podmínkami na trhu.

Chcete získat nižší úrokovou sazbu? Kontaktujte nás.