Spolupráce s realitní kanceláří Hestia Group se vám vyplatí

Pro zkušené makléře

Maximální podíl na provizi pro Vás (až 80%)

Věříte si v obchodu s nemovitostmi? Odměňujte se za svou tvrdou práci maximální výší výdělku. Nechcete odevzdávat většinu podílu ze své provize? Při splnění stanovené výše obratu, která by pro zkušeného makléře neměla být problém, se automaticky dostáváte na  80% výši provize za uzavřené obchody. Nejenom, že Vám za realizaci prodeje nemovitostí dáme jednu z nejvyšších provizí na trhu, ale provizi dostanete i za zprostředkování hypoték, pojištění, úvěrů nebo výkupů. 

zkuseny makler original_201_x_320
 
pausal-z-kancelar_197_x_320
 

Veškerá podpora kanceláře zdarma

Nikdy neplatíte žádné paušalní částky za využití služeb kanceláře (služby asistentky, inzerce na nejvýznamnějších realitních serverech, tiskopisy k zakázkám, právní služby garantované renomovanou advokátní kanceláří, apod.) Máte přístup do sofistikovaného realitního softwaru, který zajišťuje kompletní správu zakázek a kontaktů včetně exportů na všechny významné realitní servery. Samozřejmostí je využití moderní plně vybavené kanceláře v centru města pro schůzky s klienty a administrativní práci. 

Plná podpora ostatních makléřů

S našimi makléři jsme si vzájemně prospěšní. Jako makléř máte u naší firmy plnou podporu v jakémkoli ohledu, například v podobě odborných školení v nových trendech v oboru apod. Také pořádáme teambuildingové akce, kde se především bavíme a seznamujeme, ale také vzděláváme navzájem. 

podpora-kancelare_228_x_320
 
P1200551
 

Realitní marketing na nejvyšší úrovni 

Našim cílem je klientům poskytnout maximální servis při prodeji. Realitní makléři mají k dispozici propracovaný marketing, který pomáhá nemovitost prodat rychleji a mnohdy i za vyšší hodnotu, ale hlavně díky poskytnutým službám se Vám budou zákazníci vracet a dále vás doporučovat. Jdeme s dobou a při prodeji využíváme  profesionální fotografie, videoprohlídky, 3D půdorysy a vizualizace, webové stránky nemovitostí, placenou reklamu ve vyhledavačích a na sociálních sítích, nemovitosti jsou inzerovány na všech důležitých realitních serverech. Nezapomínáme ani další formy marketingu, které vedou k úspěšnému prodeji a tím spokojenému klientovi.

Zaujali jsme Vás a máte zájem o více informací, tak se stačí ozvat?

Napište nám. Brzy se Vám ozveme a domluvíme si termín informační schůzky.

Vyplňte formulář, obratem se s vámi spojíme a probereme možnou vaši spolupráci jako realitní makléř s naší kanceláří.