Začínáte s makleřinou?

Pro začínající makléře

Jaké vlastnosti k této práci potřebujete?

Komunikativnost. Především byste se neměli bát komunikace s cizími lidmi. Cílevědomost. Máte jasně stanovené cíle a cestu, která vede k jejich splnění.
Pozitivní myšlení. Nenecháte se odradit prvními neúspěchy. Nedovolíte svému mozku přemýšlet o tom, že by něco nešlo. Trpělivost. Trpělivě překonáváte překážky a nevzdáváte se, když se objeví.
Pracovitost. Je klíčem k úspěchu. Snažíte se být vždy nejlepší. Dodržujete pravidla a chcete se dále vzdělávat. Dokončovat rozdělanou práci. Neodcházíte od rozdělané práce. Nespokojíte se s polovičním výsledkem.

 

Odpověděli jste na většinu otázek ano?

 

Jste člověk, kterého hledáme...

Od začátku budeme s Vámi - systém pro nováčky

Ve vašem snažení Vám od začátku budeme pomáhat. Nabízíme systém finančního odměňování do začátku, než se dostatečně zaučíte a začnete být v makléřině úspěšný/á. Poskytneme Vám pravidelná odborná školení v obchodu s nemovitostmi. Vysvětlíme, jaké aktivit a činnosti musí zvládnout úspěšný makléř. Naši stávající makléři s dlouholetou praxí Vám budou denně k dispozici a předají Vám své zkušenosti.

prace-maklere_213_x_320
 
prace-realitni-kancelar_213_x_320
 

Vešekerá podpora kanceláře zdarma

U nás makléři za žádných okolností nic neplatí, jako tomu bývá u jiných kanceláří. Zdarma máte k dispozici služby kanceláře (služby asistentky, inzerce na nejvýznamnějších realitních serverech, tiskopisy k zakázkám, právní služby garantované advokátní kanceláří, apod.) Dále máte přístup do sofistikovaného realitního softwaru, který zajišťuje kompletní správu zakázek a kontaktů včetně exportů na všechny významné realitní servery. Samozřejmostí je využití plně vybavené kanceláře pro schůzky s klienty a administrativní práci. Časem podpoříme Vaše dobré jméno i tvorbou vlastních webových stránek. Společně budujeme dobré jméno firmy. Klienti se k nám rádi vracejí a dobré reference nám přináší další zakázky, na nichž se můžete podílet i vy.

Plná podpora ostatních makléřů

S našimi makléři jsme si vzájemně prospěšní. Jako makléř máte u naší firmy plnou podporu v jakémkoli ohledu, například v podobě odborných školení v nových trendech v oboru apod. Také pořádáme teambuildingové akce, kde se především bavíme a seznamujeme, ale také vzděláváme navzájem. 

spolecnost-makleru_214_x_320
 
zacinajici makler original_213_x_320
 

Možnost karierního postupu

Úspěšné, tvrdě pracující makléře odměňujeme i možnostmi, kterých lze v rámci naší firmy dosáhnout. Při úspěšné spolupráci podpoříme makléře v založení vlastního týmu s meziprovizním systémem, nebo otevření vlastní pobočky.

Provize – až 80%. Je pouze na Vás, kolik obchodů zprostředkujete a kolik si vyděláte. 

Když díky službám poskytnutým kanceláří zajistíte prodej nemovitosti, 50% podíl provize jde přímo do Vaší kapsy. Ze strany firmy máte plnou podporu a k dispozici služby potřebné k nalezení klienta, vyřízení prodeje, apod. Záleží pak už tedy jen na Vás a Vaší práci, kolik si vyděláte a nic jiného Vám nestojí v cestě. Abychom Váš podpořili v úspěšnosti, při splnění stanoveného obratu za čtvrt roku se automaticky dostáváte na provizi 60% a dále až na 80%, aby byla vaše práce dostatečně motivována. Provizi dostanete i za zprostředkování hypoték, pojištění, úvěrů nebo výkupů.

kariera maklere 1_213_x_320
 
flexibilní pracovní doba

Jste pánem svého času.

Samozřejmě je nutné vykazovat výsledky. K tomu stačí pracovat svědomitě a výsledky se dostaví. Nebudeme vás však obtěžovat hloupými pravidly, limity, nebo striktní pracovní dobou. Jste pánem svého času a je jen na vás kdy a jak budete pracovat. 

Zaujali jsme Vás a máte zájem o více informací?

Napište nám. Brzy se Vám ozveme a domluvíme si termín informační schůzky.

Vyplňte formulář, obratem se s vámi spojíme a probereme možnou vaši spolupráci jako realitní makléř s naší kanceláří.