Hypotéka na družstevní byt? Nová možnost je na světě

hypotéka úvěr na družstevní byt bez zástavyUPDATE: Tato akce byla ukončena.

Znáte to, po dlouhém hledání vysněné nemovitosti si najdete krásný byt ke koupi, načež zjistíte, že je družstevní. V tom lepším případě se jedná o družstevní s možností převodu do osobního vlastnictví. Takovou situaci lze řešit tzv. „předhypotékou“, kterou dnes některé banky poskytují. Jedná se prakticky o hypoteční úvěr s o trochu vyšší úrokovou sazbou, podmíněný mimo jiné potvrzením  o možnosti převodu do osobního vlastnictví v maximální lhůtě 2 roky.

V horším případě se jedná o družstevní byt bez možnosti převodu do osobního vlastnictví ve lhůtě 2 roky. Do teď se jejich koupě řešila například relativně drahými úvěry ze stavební spořitelny. V našem hypocentru jsme schopni zajistit o něco výhodnější úrokovou sazbu než při vyřizování úvěru po vlastní ose, nicméně se stále jedná o něco vyšší úrok než při běžném hypotečním úvěru. To, co jste ušetřili na nižší ceně za byt, jste přeplatili na úvěru. 

A teď pozor, přichází nová revoluční možnost

Právě v tomto bodě vstupuje do hry novinka. Nyní jsme schopni vám zajistit půjčku na družstevní byt bez možnosti zástavy, tedy i na byty bez možnosti převodu do osobního vlastnictví až do výše 2,5 milionu Kč s úrokovou sazbou 3,99% p.a. Jediné větší omezení, kterou s sebou tento způsob financování nese, je maximální splatnost úvěru 18 let.

 

Máte otázky na toto téma? Konzultujte je nezávazně s naším hypotečním specialistou: