Garantovaný prodejní plán

 

Chcete prodat nemovitost? Jděte na to chytře! 

Prodej nemovitosti není procházka růžovým sadem. Čeká na vás spousta kroků a ani bez jednoho z nich se celý proces neobejde. Nechte si poradit od zkušených makléřů. Stáhněte si zdarma brožuru, v níž se dozvíte o všem, co jsme schopni zajistit pro své klienty.

garantovany-prodejni-plan

Prodej nemovitosti není to samé, jako kdybyste prodávali jízdní kolo. Pro většinu lidí jde o životní krok, který si zaslouží potřebnou péči. Buďte si jisti naprosto vším, co v procesu prodeje reality učiníte. Dali jsme pro vás dohromady brožuru, do níž jsme shrnuli všechny body, které je potřeba v rámci prodeje nemovitosti vyřídit. A my je zvládneme udělat za vás.

Na několika stranách jsme věnovali pozornost jak stanovení prodejní ceny, tak veškerým dokumentům, které od vás budou vyžadovat různé úřady. Nechybí ani popis toho, jak připravit nemovitost k prezentaci a jak ji co nejlépe propagovat, aby na první dojem zaujala a stálo o ni co nejvíce zájemců. Dokážeme zkrátit dobu prodeje a svým klientům přinést vyšší zisk. Přečtěte si náš garantovaný plán prodeje a posuďte sami, zda mezi nimi chcete být i vy.

NEBO... Získejte prodejní plán na míru zdarma

Popište nám vaši nemovitost prostřednictvím tohoto formuláře. Pro majitele nemovitosti zpracujeme prodejní plán na míru dané nemovitosti zcela zdarma. 

Popis nemovitosti

brozura-banner

Získejte návod zdarma: Garantovaný prodejní plán