Chcete prodat nemovitost?

Základní postup při prodeji nemovitosti

Chcete-li zjistit víc o možnostech prodeje, volejte 605 060 362 nebo nás kontaktujte přes formulář

Nezávazná konzultace

Veškeré vaše dotazy týkající se problematiky prodeje nemovitostí, forem spolupráce i našich služeb vám rádi zodpovíme při úvodní nezávazné schůzce.

Chci nezávaznou konzultaci

realitní služby

Odhad tržní ceny

Základem úspěšného prodeje je stanovení reálné tržní ceny hned na začátku. S tím Vám pomohou naši realitní specialisté zcela zdarma.

Více o stanovení tržní ceny

odhad tržní ceny nemovitosti

Prodejní plán

Každá nemovitost je unikátní a její prodej si žádá individuální řešení. Naši makléři Vám stanoví prodejní plán s přesným zaměřením na cílovou skupinu, které Vaše nemovitost odpovídá. 

Chci sestavit prodejní plán

prodejní plán nemovitosti

Homestaging

V rámci přípravy na focení a propagaci Vaší nemovitosti je nutné ukázat ji v co nejlepším světle. K tomu slouží služba home staging. Dekorace a designové úpravy interiéru tak, aby na fotkách působil co nejlépe.

Více o homestagingu

pepper-2065000_1280

Profesionální fotografie

Jak se říká "oči kupují". V dnešní době, přehlcené reklamou, jsou neodmyslitelnou součástí inzerce Vaší nemovitosti profesionální fotografie, které upoutají zrak zájemce a zajistí Vám jeho poptávku po prohlídce

Více o focení nemovitosti

profesionální focení nemovitosti

Videoprohlídky

Osvědčený způsob, jak zvýšit efektivitu Vaší inzerce. S kvalitně zpracovanou videoprohlídku se několikanásobně zvýší počet zájemců o prohlídku Vaší nemovitosti

Více o videoprohlídkách

    

příprava nemovitosti na prodej

3D půdorysy a vizualizace

Pro co nejlepší představu zájemce o dispozici nebo možném využití prostoru, ještě před prohlídkou, přikládám k prezentaci 3D půdorysy a vizualizace z grafického studia.

Více o 3D půdorysech

real-estate-2955057_1920

Marketing nemovitosti

Aby si vaše nemovitost našla nového zájemce co nejdříve, musí být vidět co možná nejvíce. Zajistíme Vám propagaci na nejrůznějších dostupných kanálech online i offline.

Více o propagaci nemovitosti

propagace nemovitosti

Prohlídky nemovitostí

Abyste sehnali kupce pro Vaši nemovitost, musíte mu umožnit prohlídku. Takových prohlídek proběhne spousta, než se mezi zájemci najde ten, který má vážný zájem. O tento aspekt prodeje se postaráme se vším všudy.

Více o prohlídkách nemovitosti

prohlídky nemovitosti

Právní servis

Prodej nemovitosti vždy provází právní úkony a nejrůznější smluvní dokumentace, které není radno brát na lehkou váhu. Naši realitní specialisté Vám poskytnout právní servis od A do Z tak, abyste jako prodávající byli kryti proti jakýmkoli legislativním nástrahám.

Více o právních službách a smluvní dokumentaci

právní převod nemovitosti

Zajištění financování

Většina zájemců o nemovitost bude financovat koupi z hypotečního úvěru. Naši hypoteční specialisté mohou zajistit zvýhodněné financování tak, aby Váš prodej proběhl bez jakéhokoli zádrhelu.

Více o financování od nás

nejlepší hypotéka

Předání nemovitosti

Pochopitelně jsme s vámi až do konce. Makléř bude přítomen u předání nemovitosti. Dohlédne, zda jsou na obou stranách dodrženy všechny dohody obsažené v kupní smlouvě a následně sepíše předávací protokol.

předání nemovitosti

Převod energií

S námi se nemusíte starat o nic. Připravíme veškeré potřebné dokumenty a formuláře k převodu energií. Náš realitní specialista Vám pomůže a vysvětlí, jak energie převést, případně za Vás vše zařídí.

převod energií

Pokyny po předání nemovitosti

I po ukončení obchodu mohou nastat situace, které je třeba řešit a ve kterých se na vás "nevykašleme".  V rámci našich garantovaných služeb jsme vám kdykoliv k dispozici i po předání nemovitosti.

Nezávazně kontaktovat s dotazem

podmínky prodeje nemovitosti
Zjistěte, jak efektivně prodáváme reality
Napište nám na email nebo volejte +420605060362