Zajištění prodeje

prohlídky nemovitostí

Prohlídky nemovitostí

Pokud nechcete prodat nemovitost za milion let a zároveň chcete mít stabilní půdu pod nohama při vyjednávání obchodu s druhou stranou, projdou vaší nemovitostí tucty a tucty potenciálních zájemců. Někteří přijdou s vážným zájmem, jiní pouze „na čumendu“. Všem se však musí věnovat čas, komunikace, někdy i nervy. Poptávky na prohlídky a organizaci našim klientům zajišťujeme do posledního detailu.


 

Právní služby a dokumentace

právní servis a dokumentace

Pouštět se do prodeje nemovitosti bez advokátní kanceláře za zády je podle nás, lidí se zkušenostmi, při nejmenším risk. U nás se nikdy nesetkáte s pochybnými smlouvami a nepodchycenými právními riziky. Za našimi klienty stojí renomovaná advokátní kancelář LEGALCOM, zaměřená na oblast realitního práva, s níž spolupracujeme dlouhá léta. Po právní stránce je tak o naše klienty postaráno v jakékoli nečekané situaci.


  

 

Zajištění bezpečného financování pro kupující

zajištění financování

Díky našemu vlastnímu hypocentru máme možnost zajistit kupujícím klientům bezpečnou hypotéku, aby náš prodávající klient měl jistotu, že při prodeji nedojde k žádnému zádrhelu. Naše hypocentrum pracuje na bázi smluv se všemi bankami a tudíž má možnost poměřit úrokové sazby a zajistit tu nejlepší a nejvýhodnější. 

Chcete se nezávazně dozvědět víc o postupech při prodeji?

Napište nám