Prodej pozemku pro bydlení, 2 536 m2, Líšnice u Žamberka

Líšnice

950 Kč za m²

Popis nemovitosti

Už dlouho toužíte po pozemku, který bude dostatečně prostorný na klidném místě a navíc v dojezdné vzdálenosti od měst Letohrad a Žamberk? Tak to se vám pravděpodobně budete líbit tento pozemek s výměrou 2 536 m2 na velmi klidném místě obce Líšnice.

Samotný pozemek leží na parcele číslo 582/2 a vede k němu zpevněná obecní příjezdová cesta. Díky své rozloze nabízí dostatek místa pro stavbu rodinného domu vašich snů nebo objektu k rekreaci. Veřejný vodovod a přípojka elektřiny se nachází přímo na pozemku, což výrazně snižuje náklady na výstavbu. Pozemek je v tuto chvíli nově oplocen. Dle územního plánu je pozemek určen pro výstavbu rodinného domu.

Obec Líšnice sice nabízí pouze základní občanskou vybavenost, naleznete zde školku, školu, obecní úřad i potraviny no a samozřejmě hostinec. Toto ale není problémem, jelikož do Žamberka to máte pár minut autem a do Letohradu je to jen o kousek dále, takže kompletní občanskou vybavenost máte na dosah. No a pokud nevlastníte auto, tak samozřejmě obcí pravidelně projíždí autobus. No a zda jste sportovně ladění jedinci, tak samozřejmě můžete v letních měsících využít nespočet cyklistických tras. Na koupání si můžete zajet k Pastvinské přehradě a v zimě to máte zase kousek do lyžařských center Orlických hor.

Naše hypocentrum vám zcela zdarma zajistí hypoteční úvěr se zvýhodněnou úrokovou sazbou jak pro financování této nemovitosti, tak i pro budoucí výstavbu vašeho nového bydlení .

Cena950 Kč za m² včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Ev. číslo1385
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaLíšnice
OkresÚstí nad Orlicí
Plocha pozemku2.536 m²
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
Vytisknout

Kontaktujte makléře

Lubomír Doleček
Lubomír Doleček

+420 605 060 369
[email protected]