Prodej pozemku k výstavbě 2074 m² - Česká Rybná, okr. Ústí nad Orlicí

Česká Rybná

1 195 000 Kč

Popis nemovitosti

Už dlouho toužíte po pozemku, který bude dostatečně velký na klidném místě a navíc v dojezdné vzdálenosti od měst Ústí nad Orlicí a Žamberk? Tak to by se vám pravděpodobně mohl líbit tento pozemek na velmi klidném místě jehož výměra je 2 074 m2 a leží v obci Česká Rybná.

Samotné pozemky leží na parcelách číslo 532/3 a 532/7 a vede k nim asfaltová obecní příjezdová cesta. V tuto chvíli je pozemek 532/3 s výměrou 1 205 m2 veden jako plocha určená k bydlení. Pozemek 532/7 je veden v plochách zeleně a může sloužit jako příjezdová cesta a zahrada. Díky své rozloze, tak pozemky nabídnou dostatek místa pro stavbu rodinného domu nebo třeba objektu k rekreaci. Veřejný vodovod a přípojka elektřiny se nachází nedaleko hranice pozemku, což výrazně snižuje náklady na výstavbu.

Obec Česká Rybná nabízí pouze základní občanskou vybavenost, což ale není problémem, jelikož do Žamberka nebo Ústí nad Orlicí to máte pár minut autem, takže kompletní občanskou vybavenost máte na dosah. No a pokud nevlastníte auto, tak samozřejmě obcí pravidelně projíždí autobus. No a zda jste sportovně ladění jedinci, tak samozřejmě můžete v letních měsících využít nespočet cyklistických tras. Na koupání si můžete zajet k Pastvinské přehradě a v zimě zase do lyžařských center Orlických hor.

Naše hypocentrum vám zcela zdarma zajistí hypoteční úvěr se zvýhodněnou úrokovou sazbou jak pro financování této nemovitosti, tak i pro budoucí výstavbu vašeho nového bydlení .

Cena1 195 000 Kč včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Ev. číslo1402
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaČeská Rybná
OkresÚstí nad Orlicí
Plocha pozemku2.074 m²
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
Vytisknout

Kontaktujte makléře

Lubomír Doleček
Lubomír Doleček

+420 605 060 362
[email protected]