Reference

Rád bych touto formou poděkoval realitní společnosti Hestia group, především pak p. Dolečkovi a p. Limberskému za profesionální přístup a perfektní klientský servis odvedený při prodeji naší nemovitosti.

Lukáš Procházka,
Ústí nad Orlicí

Při koupi starého domu a pozemku v Králíkách jsem řešil koupi s panem Limberským z realitní kanceláře Hestia group. Postup při realizaci koupě proběhl rychle a bez komplikací. Realitní kancelář všechny požadavky vyřešila. Realitní kancelář doporučuji pro sjednání prodeje nebo koupi nemovitostí.

Ing. Radovan Ent
Králíky

Moje první koupě bytu proběhla v pořádku, finance a všechno potřebné za mĕ vyřídila Hestia Group. Doporučuji.

Petr Doležal,
Ústí nad Orlicí

Chtěla bych moc poděkovat, za velmi rychlé jednání a prodej domu a také celkový servis panu L. Dolečkovi. Nad očekávání a prvotní obavy vše proběhlo rychle, bez komplikací.

Veronika Vargová
Letohrad

Dobrý den,
dovoluji si jako spokojený zákazník Vaší společnosti Hestia Group s.r.o., stručně zhodnotit činnost Vašeho pracovníka, zprostředkovatele a vedoucího pobočky Ústí nad Orlicí pana Lubomíra Dolečka. Jeho služby jako seriozního a odpovědného člověka mě byly doporučeny mým známým, za účelem prodeje nemovitosti v k.ú. Černovír u Ústí nad Orlicí..
Musím konstatovat, že to byla správná volba. Pan Doleček jako zprostředkovatel se ukázal jako milý,ochotný a velmi vstřícný a to lze konstatovat i u jeho asistentky, pracovnice kanceláře pobočky Ústí nad Orlicí. V průběhu vyřizování celého obchodu prokazoval vysokou erudovanost a rychlou reakci na některé dílčí problémy s prodejem spojené,které řešil ke spokojenosti obou zainteresovaných stran prodeje dané nemovitosti.
Děkuji touto cestou Vaší společnosti Hesta Group s.r.o. a osobně panu Lubomíru Dolečkovi za rychlou a bezproblémovou realizaci celého prodeje. Kdykoliv v budoucnosti bych na základě těchto zkušeností Vašich služeb využil, případně je doporučil.

Ing. Ladislav Weisser,
Hradec Králové

Při prodeji chaty jsem byl s realitní kanceláří HESTIAGROUP včetně přístupu jejich pracovníků, absolutně spokojený. Vše na čem jsme se ohledně prodeje nemovitosti dohodli bylo ze strany realitky beze zbytku splněno. Obdobnou zkušenost má i můj syn, který realizoval s touto společností koupi rodinného domu. Rozhodně její služby mohu doporučit všem zájemcům, jak o koupi tak prodej domu či chaty.

Radomír Toušek
Vysoké Mýto

Děkujeme panu Dolečkovi a společnosti Hestiagroup za dlouhodobou spolupráci při nákupu nemovitostí. Služby jsou vždy profesionální, jednání rychlé a férové. Co je nasmlouváno je i dodrženo, včetně vyřízení veškerých potřebných formalit. Doufáme, že tato spolupráce bude nadále pokroačovat ke spokojenosti všech zůčastněných.

Zámecký vrch, zemědělská s.r.o., Vladimír Hajzler
Rudoltice

Z realitních kanceláří působících v Ústí n./O. jsem po oslovení několika realitek, vybrala nakonec právě Hestii a byla to správná volba. Pan Špirka, který nám celý prodej zprostředkoval, dodržel vše, na čem jsme se domluvili, jednání bylo velmi seriózní, rychle našel i zájemce a samotný prodej zdržel akorát katastrální úřad a jeho lhůty, jinak šlo vše, jako po másle. :-) Nutno také podotknout, že jsme se vůbec nemuseli o nic starat, vše za nás bylo vyřízeno. Takže panu Špirkovi děkuji, za jeho skvělý a profesionální přístup a přeji mu, i Hestii, mnoho dalších spokojených klientů, takových, jako já ;-).

Monika Burdová
Svésedlice

Pan Petr Špirka ze společnosti HESTIA Group s.r.o. pro nás řešil exekuce majitele domu, který jsme kupovali. Pan Špirka vystupoval profesionálně, rychle se orientoval v problematice, nabídl nám možná řešení a vše, na čem jsme se dohodli, splnil v daném termínu. Komunikace s ním byla příjemná, vše nám vysvětlil a byl vždy k zastižení, což po špatných zkušenostech s jinou firmou zvláště oceňuji.

Iva Šilarová
Česká Třebová

Dobrý den, chtěli bychom Vám ještě jednou poděkovat za služby, které jste nám poskytli při koupi našeho bytu v Ústí nad Orlicí. S kvalitou služeb a s prací pana Dolečka jsme byli velice spokojeni. Vaše služby v případě potřeby využijeme i v budoucnu a dále vás budeme doporučovat. Ješte jednou děkujeme.

Veronika a Tomáš Bubnovi
Ústí nad Orlicí