Reference

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou vyjádřit poděkování realitní společnosti HESTIA Group, konkrétně panu Limberskému a panu Dolečkovi, kteří se podíleli na prodeji naší nemovitosti ve Vlčkovicích. Jejich přístup byl nejen profesionální, ale především i velice vstřícný a ohleduplný. Oceňujeme zejména ochotu se přizpůsobit našim omezeným časovým možnostem při sjednávání schůzek, neboť se zmiňovaná nemovitost nenacházela v místě našeho bydliště. Vše proběhlo v klidu a bez komplikací. Oba makléře můžeme vřele doporučit. Moc Vám oběma ještě jednou děkujeme a přejeme hodně dalších spokojených klientů.

Dvořákovi
Pardubice

Prodej zprostředkovaný společností Hestiagroup, jmenovitě panem Limberským, proběhl v naprostém pořádku a ke spokojenosti nás kupujících. Jednání pana Limberského i dalších zaměstnanců RK bylo vysoce profesionální a vstřícné. Veškeré prohlídky nemovitosti, podpisy smluv i samotné předání proběhlo vždy dle předchozí domluvy bez sebemenších komplikací. Velice jsme ocenili i časovou flexibilitu makléře, kdy nebyl problém domluvit si prohlídku či schůzku v odpoledních hodinách případně i o víkendu. S celým kolektivem RK se nám spolupracovalo velice příjemně a vřele doporučuji služby zmíněné RK.

Mgr. Vladimír Halouzka
Olomouc

Využili jsme k prodeji naší nemovitosti realitní kancelář HESTIA Group. S poskytnutými službami jsme byli maximálně spokojeni. Především s profesionálním přístupem zástupce pana Dolečka. Všechny podmínky a dohody byly dodrženy v termínech i kvalitě. Jednání bylo vždy přímé a solidní. Uvedenou realitní kancelář můžeme k nákupu či prodeji nemovitosti vřele doporučit.

Vladimír Nožka
Jablonné nad Orlicí

Rád bych touto formou poděkoval realitní společnosti Hestia group, především pak p. Dolečkovi a p. Limberskému za profesionální přístup a perfektní klientský servis odvedený při prodeji naší nemovitosti.

Lukáš Procházka,
Ústí nad Orlicí

Při koupi starého domu a pozemku v Králíkách jsem řešil koupi s panem Limberským z realitní kanceláře Hestia group. Postup při realizaci koupě proběhl rychle a bez komplikací. Realitní kancelář všechny požadavky vyřešila. Realitní kancelář doporučuji pro sjednání prodeje nebo koupi nemovitostí.

Ing. Radovan Ent
Králíky

Moje první koupě bytu proběhla v pořádku, finance a všechno potřebné za mĕ vyřídila Hestia Group. Doporučuji.

Petr Doležal,
Ústí nad Orlicí

Chtěla bych moc poděkovat, za velmi rychlé jednání a prodej domu a také celkový servis panu L. Dolečkovi. Nad očekávání a prvotní obavy vše proběhlo rychle, bez komplikací.

Veronika Vargová
Letohrad

Dobrý den,
dovoluji si jako spokojený zákazník Vaší společnosti Hestia Group s.r.o., stručně zhodnotit činnost Vašeho pracovníka, zprostředkovatele a vedoucího pobočky Ústí nad Orlicí pana Lubomíra Dolečka. Jeho služby jako seriozního a odpovědného člověka mě byly doporučeny mým známým, za účelem prodeje nemovitosti v k.ú. Černovír u Ústí nad Orlicí..
Musím konstatovat, že to byla správná volba. Pan Doleček jako zprostředkovatel se ukázal jako milý,ochotný a velmi vstřícný a to lze konstatovat i u jeho asistentky, pracovnice kanceláře pobočky Ústí nad Orlicí. V průběhu vyřizování celého obchodu prokazoval vysokou erudovanost a rychlou reakci na některé dílčí problémy s prodejem spojené,které řešil ke spokojenosti obou zainteresovaných stran prodeje dané nemovitosti.
Děkuji touto cestou Vaší společnosti Hesta Group s.r.o. a osobně panu Lubomíru Dolečkovi za rychlou a bezproblémovou realizaci celého prodeje. Kdykoliv v budoucnosti bych na základě těchto zkušeností Vašich služeb využil, případně je doporučil.

Ing. Ladislav Weisser,
Hradec Králové

Při prodeji chaty jsem byl s realitní kanceláří HESTIAGROUP včetně přístupu jejich pracovníků, absolutně spokojený. Vše na čem jsme se ohledně prodeje nemovitosti dohodli bylo ze strany realitky beze zbytku splněno. Obdobnou zkušenost má i můj syn, který realizoval s touto společností koupi rodinného domu. Rozhodně její služby mohu doporučit všem zájemcům, jak o koupi tak prodej domu či chaty.

Radomír Toušek
Vysoké Mýto

Děkujeme panu Dolečkovi a společnosti Hestiagroup za dlouhodobou spolupráci při nákupu nemovitostí. Služby jsou vždy profesionální, jednání rychlé a férové. Co je nasmlouváno je i dodrženo, včetně vyřízení veškerých potřebných formalit. Doufáme, že tato spolupráce bude nadále pokroačovat ke spokojenosti všech zůčastněných.

Zámecký vrch, zemědělská s.r.o., Vladimír Hajzler
Rudoltice