PRO VÍCE INFORMACÍ VOLEJTE
+420 605 060 362


ZpětÚvodRealitní služby Řešení exekucí

Řešení exekucí

Pokud jste se dostali do tíživé finanční situace a hrozí vám exekuce na dům nebo jiný majetek, nabízíme vám naše služby. Chápeme, že svěřit se v dnešní době do „cizích“ rukou je riskantní, avšak my vám zaručujeme loajální, citlivý a vysoce odborný přístup. Naším cílem je zbavit vás starostí a udělat všechno proto, aby nemovitost zůstala ve vašem vlastnictví nebo byla prodána za co nejvýhodnějších podmínek. Nabízíme například výkup nemovitosti, abyste získali prostředky na splacení svých závazků a novou možnost vzít si výhodnější hypotéku na odkup svého majetku nazpět. Cest, jak vyřešit vaši situaci však může být víc a my pro vás rádi najdeme tu nejvhodnější. V každém případě zabráníme spekulativnímu nakládání s vaším domem či bytem.

Kontaktujte nás! Pomůžeme vám vyřešit problém s exekucí.

S řešením exekucí máme bohaté zkušenosti, stejně jako máme zkušenosti s řešením skutečně komplikovaných obchodních případů. Spolupracujeme s erudovanými právníky, a dalšími odborníky. Neváhejte a obraťte se na nás.

Co všechno zahrnují naše služby

  • Zajistíme vyčíslení všech exekucí a dalších případných závazků, které blokují nemovitost.
  • Navrhneme nejvýhodnější způsob, jak celou situaci řešit.
  • Budeme za vás jednat s exekutory a poskytovateli úvěrů.
  • Z vlastního kapitálu zajistíme vyplacení všech závazků a zajistíme výmaz omezení na katastru nemovitostí.

Možnosti řešení exekucí a zástav

  • refinancování závazků - v případě možnosti řešit vzniklou situaci poskytnutím úvěru na refinancování od bankovního nebo nebankovního sektoru Vám tuto možnost zajistíme.
  • prodej nemovitosti standardní cestou - u části zadlužených nemovitostí jde řešit vzniklá situace klasickým způsobem. Pokud jsou závazky do 60% hodnoty nemovitosti, tak vám poskytneme z vlastního kapitálu úvěr na úhradu exekucí a zástav. Tímto krokem získáme čas na prodej nemovitosti za reálnou cenu.
  • výkup nemovitostí za hotové - u některých případů je jedinou možností výkup nemovitosti za hotové a to z důvodu, že věřitelé požadují okamžitou úhradu nebo Vám hrozí, že další závazky budou předány exekutorům a tím se Vám dále zvýší náklady na splacení.

„Jednáme citlivě a vždy se pokoušíme vžít se do toho, co naši klienti prožívají, a kolik odvahy je kolikrát stojí přijít na konzultaci a nechat si poradit. Jejich důvěru - vaši důvěru, proto oplácíme vstřícností, respektem a profesionálními službami.“

Tým makléřů,
HESTIA Group s.r.o.

Jste v tíživé situaci a potřebujete poradit a pomoci. Kontaktujte nás.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


© 2017, HESTIA Group s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Realitní software dodává eBRÁNA | Software a informační systém pro realitní kanceláře REAlBrána | Nabídka nemovitostí RB Reality

Nahoru ↑